* * 97/03/20 - شکست+عشقی+دلتنگی+جدایی+ازدواج+خیانت+طلاق+همسر+دوست+دختر+پسر+زن+شوهر+درمان+نامزدی+غمگین+خاطره+عکس

بهترین دیدنی ها+خواندنی های سودمند
شکست عشقی

 امیدوارم از کسانی نباشید که با دیدن عکس بالا داغ دلتان تازه شود. شکست عشقی که این روزها در بین جوانان بسیار شایع است! پس سعی میکنیم راه های فراموشی این اتفاق ناگوار را بررسی کنیم.

دنبال تو میگردم آخه کجایی ---- بیا برگرد دیگه بسه جدایی

دنبال تو میگردم بغضم گرفته ---- منو گم کردیو یاد تو رفته

دنبال تو باید کجا بگردم ---- تو ببین خالیه این دستای سردم

دنبال تو میگردم ---- دلم گرفته

بگو منو یادته ---- یادت نرفته

ندیدی منم اینجا دل نگرونم ---- نه نذار منم اینجا تنها بمونم

نه نگو به من که تو بی وفایی ---- بی تو اینجا نه نمی مونم

نه نگو عزیز من ---- دستامو ول کن

پشیمونم پشیمونم ---- منو باور کن

هیشکی مثل من نمیشه یه روز میفهمی ---- باورم کن منو باورم کن

دنبال تو میگردم آخه کجایی ---- بیا برگرد دیگه بسه جدایی

دنبال تو میگردم بغضم گرفته ---- منو گم کردیو یاد تو رفته

حالا که عاشقم تنهام میزاری ---- حالا که دوست دارم دوسم نداری

لعنت به تو خداییش ---- من پشیمونم

پشیمونم دوست دارم تنها بمونم

ندیدی منم اینجا دل نگرونم ---- نه نذار منم اینجا تنها بمونم

نه نگو به من که تو بی وفایی ---- بی تو اینجا نه نمی مونم

نه نگو عزیز من دستامو ول کن ---- پشیمونم پشیمونم منو باور کن

هیشکی مثل من واست گریه نکرده ---- نه نکرده ببین دستام چه سرده


چقدر بد هست عاشق باشی ، ولی نتونی پیش عشقت باشی یا موانع و مشکلات و محدودیت ها و ترس و ...شما رو از هم دور کنه . فقط از دور به هم فکر کنید نه تلفنی نه چت کردنی !!! هی روزگار آدم می ترکه از غصه و دلتنگی و ... لعنت به این زندگی سگی !


دسته‌ گل عروس+عکس
گلچینی از بهترین ترول های بامزه و باحال و خنده دار

گلدان های جالب و زیبا برای باغچه خانه شما
  ■■  safaa.tk ■■


بهترین دیدنی ها+خواندنی های سودمند

راه های فراموشی شکست عشقی ، طلاق و جداییشکست عشقی

 

امیدوارم از کسانی نباشید که با دیدن عکس بالا داغ دلتان تازه شود. شکست عشقی که این روزها در بین جوانان بسیار شایع است! پس سعی میکنیم راه های فراموشی این اتفاق ناگوار را بررسی کنیم.
هنوز زخم‌های قبلی خوب نشده، دل‌تان برای عشق تنگ می‌شود. دل‌تان برای شام خوردن‌های دونفره، مهمانی رفتن‌های دونفره، تصمیم‌های دونفره و حتی بحث‌های دونفره تنگ می‌شود. دل‌تان می‌خواهد کلید را که روی در می‌اندازید، کسی منتظر‌تان نشسته باشد و وقتی حال‌تان خوب نیست، هر چند ساعت یک‌بار پیامکی بزند و بپرسد «بهتر شدی؟»  درست است که بعد از یک زندگی شکست‌خورده، دلتان برای خیلی از لحظه‌هایی که داشتید تنگ می‌شود، اما نباید فراموش کنید که تمامی آن روزها به دلیلی از دست رفته‌اند. شاید در زمان و مکان مناسب به هم نرسیده‌اید، شاید در مورد او اشتباه کرده‌اید و شاید هم خودتان را خوب نشناخته‌اید. اما دلیل جدایی شما هر چه که باشد، باید  لابه‌لای اتفاقاتی که افتاده، به دنبال خودتان بگردید. اگر احساس می‌کنید که در میان این همه تعارض و دلتنگی  سر و کله احساسی شبیه عشق در زندگی‌تان پیدا شده‌است، توصیه‌های ما را یک‌دور مرور کنید.

هنوز فراموش نکرده؟


اگر مردی که به شما ابراز علاقه می‌کند، زیاد در مورد همسر سابقش حرف می‌زند، کمی در دادن جواب مثبت به او تردید کنید. مهم نیست که او مدام از ویژگی‌های مثبت همسر قبلی‌اش صحبت می‌کند یا او را تحقیر می‌کند. مهم نیست که ایراد‌های آشپزی شما را می‌گیرد و می‌گوید فلانی اینطور غذا درست می‌کرد یا اینکه عاشق سبک پوشش شما می‌شود و می‌گوید فلانی اصلا بلد نبود چه باید بپوشد. تعریف یا تحقیر همسر قبلی، نشانه این است که این موضوع برای خواستگار یا نامزد شما حل و فصل نشده است. شما با پذیرفتن این مرد، فردی را به زندگی‌تان راه می‌دهید که در ذهنش درگیر عاشقی یا جنگ با زن دیگری است.


حس‌تان را زیر ذره‌بین بگذارید


می‌خواهید زندگی دوباره‌ای بسازید؟ پس در اولین قدم حساب ازدواج قبلی‌تان را جدا کنید. اگر هنوز احساس مثبت یا منفی‌ای نسبت به همسر سابق‌تان دارید دست نگه‌دارید. احساس عشق و حتی کینه شما نسبت به شریک قبلی‌تان می‌تواند این زندگی دوباره را هم نابود کند. قرار نیست این شکست عاطفی پایان زندگی‌تان باشد و هرگز یک عشق واقعی را تجربه نکنید، اما یادتان نرود که قبل از گرفتن هر تصمیم دوباره‌ای، باید پرونده ارتباط قبلی‌تان را ببندید. پس اول ذهنتان را آزاد کنید تا خوشی‌های آینده‌تان قربانی دغدغه‌های قدیمی نشوند.
می‌خواهد شما را تربیت کند؟

اگر مردی که ادعا می‌کند عاشق شماست، می‌خواهد گربه را دم حجله بکشد با دقت بیشتری آینده این زندگی را بررسی کنید. احتمالا زندگی مشترک قبلی او، تصوراتی را در ذهنش ایجاد کرده است که می‌تواند برای شما دردسرساز شود. شاید همسری شاغل داشته و به دلیل مشکلاتی که با او داشته، از حضور شما در اجتماع وحشت دارد و شاید آزادی پوشش همسرش میان آنها مشکلی ایجاد کرده بوده و به همین دلیل می‌خواهد سبک پوشش شما را کاملا تغییر دهد. شاید هم از اعمال نظر‌های همسر سابقش در زندگی‌شان خسته شده و می‌خواهد یک‌تنه مسئولیت همه تصمیم‌گیری‌ها و اجرای‌شان را هم به عهده بگیرد. پس در مقابل چنین مردی، خودتان باشید و نگذارید به بهانه عشق، از شما کسی را بسازد که درست در نقطه مقابل همسر سابقش قرار دارد.

حس‌تان را زیر ذره‌بین بگذارید

می‌خواهید زندگی دوباره‌ای بسازید؟ پس در اولین قدم حساب ازدواج قبلی‌تان را جدا کنید. اگر هنوز احساس مثبت یا منفی‌ای نسبت به همسر سابق‌تان دارید دست نگه‌دارید. احساس عشق و حتی کینه شما نسبت به شریک قبلی‌تان می‌تواند این زندگی دوباره را هم نابود کند. قرار نیست این شکست عاطفی پایان زندگی‌تان باشد و هرگز یک عشق واقعی را تجربه نکنید، اما یادتان نرود که قبل از گرفتن هر تصمیم دوباره‌ای، باید پرونده ارتباط قبلی‌تان را ببندید. پس اول ذهنتان را آزاد کنید تا خوشی‌های آینده‌تان قربانی دغدغه‌های قدیمی نشوند.


انتقام‌تان را جشن نگیرید


اگر برای انتقام گرفتن از عشق قدیمی‌تان می‌خواهید ازدواج کنید بیشتر درنگ کنید. اولین کسی که قربانی این انتقام می‌شود، خود شما خواهید بود. پس اگر به دنبال عشق واقعی هستید، قبل از آنکه برای یک زندگی تازه تصمیم بگیرید، بدون دروغ گفتن به خودتان، هدفتان را از این ازدواج مشخص کنید. آیا می‌خواهید از تنهایی بعد از طلاق راحت شوید یا به دلیل عادتی که به بودن کسی در کنار‌تان کرده‌اید، این تصمیم را گرفته‌اید؟ اگر می‌خواهید با این ازدواج خودتان را ثابت کنید  یا به دلیل ترس از اینکه دیگران شما را به چشم یک فرد مطلقه ببینند و در معرض اتهام قرار دهند به تشکیل زندگی فکر می‌کنید، نباید این بار هم انتظار زندگی موفقی را داشته باشید.

پدر فرزند‌تان را تحمل نمی‌کند؟


اگر یک فرزند حاصل ازدواج قبلی شماست، ماجرا کمی سخت‌تر می‌شود. چه با تفاهم جدا شده باشید و چه با نفرت، همسر آینده شما باید بپذیرد که همسر سابق‌تان پدر فرزند‌تان است و در غیر این صورت نمی‌تواند آرامش را با خود به خانه شما بیاورد. اگر شما یک فرزند مشترک داشته باشید، دیگر همسر آینده‌تان نباید انتظار داشته باشد که هیچ نشانی از حضور آن مرد در زندگی‌تان پیدا نشود. شاید او برای ارتباط داشتن با فرزندش، کمی به شما نزدیک‌تر شود و شاید نیاز داشته باشید که در برخی از محافل در کنار او حاضر شوید. پس قبل از تصمیم‌گیری، در این مورد با هم صحبت کنید و حدود این ارتباط را به همراه هم مشخص کنید.

ویران شده‌است؟

اگر خواستگار شما، برای شکستی که در زندگی قبلی‌اش داشته‌است، ناامید است و دید منفی‌اش را به همه چیز تعمیم می‌دهد، کمی بیشتر به پیشنهادش فکر کنید. ممکن است او آنقدر دچار آسیب روانی شده باشد که دیگر نتواند به سادگی به آدم‌ها اعتماد کند و با دید مثبتی نسبت به آینده، قدم بردارد. چنین مردی نمی‌تواند برای حل کردن مشکلاتی که در این زندگی تازه، خواه یا ناخواه اتفاق می‌افتند قدم بردارد و به محض مواجه شدن با کوچک‌ترین مسئله‌ای، احساس شکست می‌کند و گمان می‌کند که دوباره همه چیزش را از دست داده است.
بچه‌ها را فراموش نکنید

به خاطر فرزند‌تان هم که شده، باید بیشتر مراقب باشید. هیچ وقت بدون  در نظر گرفتن احساسات او قدم برندارید. یادتان نرود که فرزند شما، عضو اصلی خانواده‌تان است و پذیرش یک عضو جدید تنها با رضایت او امکان‌پذیر است. درست است که تصمیم نهایی را شما می‌گیرید. اما باید تا زمانی که این موضوع برای او قابل پذیرش باشد صبر کنید و حتی از کسانی که او روی حرف‌شان حساب می‌کند یا مشاوران کمک بگیرید تا قبول این زندگی تازه برایش آسان شود و به دلیل دیگری برای نگرانی‌های شما تبدیل نشود.

قرار نیست مادرش شوید

اگر می‌خواهید با کسی ازدواج کنید که تجربه یک زندگی ناموفق را در کارنامه دارد و فرزندی دارد که با او زندگی می‌کند، با خودتان صادق باشید. شما قرار نیست در کنار این مرد یک زندگی تازه را بسازید بلکه با این ازدواج، به یک زندگی ساخته شده وارد می‌شوید. شما عضو جدید خانواده‌ای می‌شوید که از پیش ساخته شده‌است؛ پس قبل از این موضوع با خودتان کنار بیایید و ببینید که آیا توان پذیرش این موضوع را دارید یا خیر. اگر تصمیم دارید در آینده صاحب فرزند شوید، بیشتر به این انتخاب فکر کنید. آیا شما می‌توانید با مدیریت درست این زندگی، کار را برای فرزند همسرتان و فرزند آینده خودتان دشوار نکنید؟

خودتان را پیدا کنید


پایان گرفتن ازدواج اول، گرچه می‌تواند تا سال‌ها روان شما را آسیب دیده و رنجور کند اما مزیتی دارد که باید به آن توجه کنید. شما در جریان این ازدواج، خود را بهتر می‌شناسید و بیشتر می‌دانید که انتظار‌تان از زندگی چیست. با کسب این شناخت، بهتر می‌توانید بدانید که چه کسی می‌تواند همسر رؤیاهای شما باشد و وجود چه ویژگی‌هایی در همسر آینده‌تان می‌تواند این ازدواج را هم با بحران روبه‌رو کند. البته مراقب باشید! ممکن است شکست اول وسواسی را در شما ایجاد کرده باشد و باعث شود که کوچک‌ترین ایراد‌های طرف مقابل‌تان را زیر ذره‌بین بگذارید. پس بهتر است قبل از تصمیم‌گیری، نقاط قوت و ضعف او را بنویسید. اگر نقاط ضعف او درست همان خط‌قرمز‌های شما هستند، بهتر است کمی تردید کنید و در غیر این‌صورت، می‌توانید موضوع را بیشتر بررسی کنید.

 

اگر فردی به شما پیشنهاد ازدواج داده اما می‌گوید که هنوز طلاقش به‌طور کامل انجام نشده است و باید تا رسمی شدن جدایی‌شان صبر کنید، مراقب باشید. اگر به دنبال یک زندگی مستقل هستید و تحمل بودن زن دیگری را در زندگی‌تان ندارید، این انتخاب می‌تواند شما را آشفته کند و شروع زندگی مشترک را برای‌تان به یک بحران جدی تبدیل سازد. روانشناسان می‌گویند برای شروع یک زندگی تازه، بهتر است بین ۳ تا ۵ سال از طلاق بگذرد و فرد در این مدت، فرصت پیدا کردن خود و شناخت درست احساساتش را داشته باشد. پس ازدواج با فردی که فرصتی برای فکر کردن به خودش و انتظاراتش را نداشته‌است و نتوانسته احساسات خوب و بدی که از زندگی قبلی‌اش به جا مانده را حل و فصل کند، می‌تواند سرنوشت ازدواج شما را به خطر بیندازد. در عین حال، دل‌بستن و متعهد شدن به فردی که هنوز برای زندگی قبلی‌اش نقطه پایان نگذاشته است، می‌تواند اضطراب زیادی را به شما تحمیل کند. از خود بپرسید که اگر او بنا به هر دلیلی مجبور باشد که چند سال دیگر یا حتی تا آخر عمر با این زنی که ادعا می‌کند دوستش ندارد زندگی کند، مهمانی و مسافرت برود و حتی صاحب فرزند شود، چه بر سر رابطه شما می‌آید. آیا شما می‌توانید همیشه نفر دوم باشید و با بودن زن دیگری در زندگی فردی که دوستش دارید کنار بیایید؟


پس اگر مردی در مقابل شماست که می‌گوید:


  •   با کسی است، اما قول می‌دهد که به زودی او را ترک خواهد کرد.

  •   با کسی است، اما می‌گوید که او را دوست ندارد.

  •   با کسی است، اما می‌گوید که دیگر با او رابطه‌ ندارد.

  •   با کسی است، اما می‌گوید که فقط به خاطر بچه‌ها با او زندگی می‌کند.

  •   با کسی است و او هم راجع به شما می‌داند، اما می‌گوید که برایش مهم نیست.

  •   با کسی است و قصد جدا شدن از او را هم ندارد، ولی با این‌حال از شما می‌خواهد که با او باشید.

  •   رابطه‌اش را به هم زده است، اما این امکان وجود دارد که دوباره همه چیز را از سر بگیرند.

  •   متارکه کرده است اما این امکان وجود دارد که طلاق نگیرند.

  • اول به انتظارات خودتان از ازدواج و همسر آینده‌تان فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید.

 پست های مرتبط :  1. چگونه میتوانیم به جای ناراحت شدن از شکست درس بگیریم؟** برگرفته از : فان میهن **


فرق بین عشق و دوست داشتن از نظر دکتر شریعتی+دیدگاه صفا

*

*
*

عکس+عاشقانه+رمانتیک+دختر+خوشگل+عشق+عاشقی+تصاویرگلچین بهترین پیامک های عاشقانه،گزینش"صفا"9

*

گلچین بهترین پیامک های فلسفی،گزینش"صفا"9

*

عکس های عاشقانه و احساسی


عکس+دلبرانه+گلچین+جدید+2014+بهترین+تصاویر+دختر+پسر+دوست+عشق+عشقولانه+کیفیت+خوب+والپیپرپیامک+عاشقانه+مسیج+اس+sms+عشق و عاشقی
دانلود آهنگ شگفت و ماندگار آخرین نامه با صدای سیاوش قمیشی :

06 مگابایت

http://s1.picofile.com/file/7607610000/GOLCHINESAFA.gif  دانلود دختر کابلی با صدای شهاب تیام ، روی لینک زیر کلیک کنید:


3,790 KB


http://s1.picofile.com/file/7607610000/GOLCHINESAFA.gif


*

درآمد+شغل+دوم+اینترنتی+مطمئن+قانونی

.

*

هیس... ! کودکان خوابند 2

*

 وسایـل نقلیـه من درآوردی و عجیـب و غریـب 3


*
تصاویـر انتـخابی متـحرک جـالب و دیـدنی 2
( جستارهایی درباره شکوه ایران باستان 5 +)

باز نشر :  safaa.tk


گرد آوری و تنظیم : * صفا نیوز *


همه مطالب در این تارنما با ذکر منبع آورده می شودsafaa.tk

انتشار مطالب بدون ذکر منبع لینک دار* صفا نیوز * شرعا و قانونا مجاز نیست.  ■■  safaa.tk ■■برچسب ها: فراموشی ، شکست ، عشقی ، دلتنگی ، دختر ، پسر ، جدایی ،

hasan
1395/02/7 18:17
اینقد چرت و پرت ننویس .عرضه نداری ی رابطه بادختری ایجادکنی انقد عقده هاتو اینجا خالی نکن...انسان نیاز داره به رابطه و از هرنوعش فقط به رضایت طرفین بستگی داره رابطه فرق با ازدواج نداره...خیلی از ازدواجا هم فرق با تجاوز و جنایت ندارن چونکه زن از شوهر متنفره بدلایل زیاد یا شوهر متنفره از زن ..پس ازدواجا هم خودشون منشا تجاوز و سواستفاده هستن .کگه فقط تو روابط غیر ازدواجی رابطه و سکس فقط منفوره.چقد شما عقب مونده و خل هستید.
پاسخ گلچین صفاسا تلگرام + اینستاگرام safasa_com@ : خدایا از این عقب افتاده تر نبود فرستادی در جمع خردمندان ؟ ببین با کیا شدیم 80 میلیون نفر !! به هر روی نیاز هست گاهی یه ابله فاسدی هم بیاد و بحث کامل بشه .. پس لطف کنید شماره خواهرتون رو بدهید ، منم استاد مخ زنی هستم !!! اگه رضایت داشت بریم تو کارش !!! البته اگه اونم مانند خودت این همه روشنفکررررر باشه که هیچی مفت گرونه ! جالبه خودت با زبون خودت یه جورایی حرف های منو ناخواسته تایید کردی چرا بعد ازدواج این همه خیانت هست ؟ چونکه هر ابلهی هر عقب افتاده ای تن می ده به دوستی های غیر مشروع ... چونکه بعدش هزار شک و بی اعتمادی تا آخر عمر ولشون نمی کنه... چونکه آدمی که با ده نفر رابطه داره و خیلییی روشنفکر هست دیگه عمرا بتونه تحمل کنه کمترین سختی زندگی با یکی رو برای همیشه ، و از اونجا که مردها و پسرها به شدت تنوع طلب هستن وقتی بهشون مزه داد و به سادگی می بینن یه دختر احمق پا می ده چطور دیگه مسئولیت سنگین بپذیرند ؟ چطور دیگه یه عمر وفادار بمانند مخصوصا که زنش اندکی سرد باشه و یا ایده آلش نباشه و همیشه بهتری هست زودی اون رو ول می کنن می رن بعدی و بعدی و بعدی تکرار می شه می بینی که کاری نه به خدا دارم نه دین و مذهب با منطقی می حرفم که از ته غار هم اومده باشی بفهمی و حساسیت بر انگیز نباشه .... مواظب حرف زدنت توی جای عمومی باش هر کسی رو به فساد و تباهی نزدیک کنی یا فکرش رو تو سرش بندازی هر گناهی کرد شک نکن تو هم مسئولی تو هم یه روزی یه جایی چوبش رو می خوری .... یعنی غیر تو کسی نبود این حرف ها رو بزنه ؟ یا اینکه من خودم نمی دونم تو فکر ملت چی هست ؟ فقط تو باید بیای حماقت خودت رو نشون بدی و اینکه یه بی شرف بی غیرتی هستی و بویی از جوانمردی و اندیشه و پاکی نبردی ... #عنتر #کثافت... انسان نیاز داره ... بله بر منکرش لعنت ، به خیلی چیزهای دیگه هم نیاز داره مثه شعور و وجدان و پاکی و انسانیت !! ، ولی عقل می گه که توی راه درست خودش ، انسان نیاز به آرامش داره ، یه وقتایی مواد و شراب و ... آرامش می دن ، ولی بعدش روزگار آدم رو سیاه می کنند ، برو ببین اینایی که گوشه #تیمارستان و گوشه خیابون ها افتادن کارتن خواب شدن ، کسی محل سگ بهشون نمی ده ، یه روز دنبال همون نیازه و آرامشه بودن ... آره برخی ازدواج ها هم از صد تا فاحشگی بدتره این رو خوب گفتی تنها نکته مثبت تو بود ، مثه #ازدواج هایی که یک #احمق خرابی مانند تو یه دختر بدبخت ساده لوح رو گول بزنه بعدش دختره که از خواب و رویا بیدار شد بگه ای وااای که بیچاره شدم گرفتار این پست فطرت عوضی شدم ، شما که جلو افتاده و خردورز هستی و بهتر بگم بی غیرت و بی نا.موس برو با هر ج..ند.ه فا.حشه .ای ، ما عقب افتاده و خل هستیم با هر ننه قمر فاسدی دمخور نمی شویم ...
همین الان که اینها رو نیمه شبی می نویسم با #عشقم چت می کردم و این پیام ها رو هم که نوشتم خوند (( البته رابطه ما فقط اینترنتی بوده ، حتی صداش رو بعد شش سال نشنیدم تلفنی ! )) اونم چه عشقی ! فرشته ی پاک که بعد شش سال با اطمینان می تونم بگم که کمتر دختری مانند اون می شه یافت در پاکی از اون دخترهایی که سخت گیرترین پسرها جلوش غش کنند و زانو بزنند از هر نظر ، ثروت ( اونقدری که تو و خانواده ات رو یک جا بخره و آزاد کنه ! ) زیبایی و دانش و بینش و پاکی و موقعیت اجتماعی و سفرهای خارج و ... نه کوره نه کچل نه ترشیده نه هیچ عیب دیگه ای ، من که شایستگی این رو ندارم باهاش باشم روش من اینه صداقت کامل راستی و پاکی و نخوااااستن در واقعیت !! این از همه اش مهمتره اینکه نخوای... هر گاه به این مقام رسیدی که عمرا برسی و جلوی هر ماده سگی زوزه می کشی ! بعدش بیا گفتار من رو نقد کن ، ولی من به درویشی خودم خرسندم که حتی نون خوردن هم به زور گیرم می آد ... ( هر کسی باید پاش رو اندازه گلیمش دراز کنه ) نگران نباش همه اینها رو خیلی وقته بهش گفتم می تونی توی وبم هم ببینی که راست می گم و همش رو بارها خصوصی و عمومی براش نوشتم، هر کسی بود صد بار ول می کرد می رفت ، حالا کی عرضه نداره ؟ من کاری بهش نداشتم جز اینکه نقش بازی نکردم و باصفا بودم یک رنگ...فدااش بشم بوووس
گمان نکنی این همه معرفت می تراشم واسه تو عوضی هستا !!! نه خیال خام نکن که پشیزی نزد من و خردمندان و پاکان جایی نداری ... می نویسم وجدانم آروم بشه و وظیفه ام رو انجام داده باشم که ابله هایی مانند تو گمان نکنند کارشون درست هست و کسانی که پاک هستند بدانند ته اون دوستی ها اینه که دستمال کاغذی هر بی شرف عوضی بشن و بدبخت و بیچاره بکنند خودشون رو ...
در ضمن نیاز به #عرضه نیست ، دخترهای احمق این دوره با دو تا حرف عاشقانه با دو تا دروغ شاخ دار با دو تا لاف ، زودی خر می شن ... دور از جون دختران پاک و نیک سرشت ، من یه چیزهایی می شنوم خبرهایی می خونم که حیرت می کنم از حماقت محض برخی دختران ابله ... دختر کم سن 17 ساله ، عاشق یه مرد 45 ساله فقیر بدبخت شده که دو تا زن داره با دو بچه فلج !!! و ... و...
یه چیزهایی هست که اینجا نمی شه گفت، ولی بدان و آگاه باش دخترها عاشق کسی هستن که تک پر باشه و پاک و خردمند ( مگر اون دختری که کلا فساد و تباهی باید بیاد جلوش لنگ بندازه !! ) ، چون آدمی که هر روز با یکی هست فردا اونا رو ول می کنه و بهشون خیانت می کنه ... کدوم دختری دوست داره بهش #خیانت بشه آقای روشنفکر ! نذار زبون من باز بشه هر چی باید بارت کنما ... من اراده کنم روزی ده نفر اینجا برام غش کنند ، ولی خدا رو خوش نمی آد با احساسات یه دختر بازی کردن وقتی نه اهل دوستی هستم و نه اهل ازدواج ....
به هر روی مزخرفی بیش نگفتی و آبروی نداشته ی خویش ببردی خیلی از پسرها مانند تو فکر می کنن .. خیلی هاشون از تو بدتر گند زدن به یه دختر ، ولی اونقدر دیگه #شرف داشتن که چرت و پرت نگن و خودشون رو بیش از این به گند نکشونند .. یه وقتایی یاد بگیر زبونت رو بکنی توی .... و خودت هر ... هستی دیگه گندت رو اشاعه و #گسترش ندی اوکی ؟؟؟
یعنی یه آدم با سطح فکری بالای دیپلم نبود منطقی و درست بحرفه ؟ اه ... { هر عوضی حشری واسه ما شده روشنفکر !!! } من نمی دونستم روشن فکر یعنی آدم کو.نی و خراب و فاسد و حرام لقمه و فاسد و .... عجب پس دنیا عوض شده من خبر نداشتم با اینهمه اگه اینه روشنفکری و خردورزی و عرضه ، همون بهتر که به گفته شما من خل و عقب افتاده باشم و شما روشنفکر و .... لامصب رو که نیست ... سنگ پای قزوینه... معلومه اون طرفا زیاد می ری اینقدر رو داری ... اینقدر روشنفکر شدی ! چه مفعول باشی چه فاعل هیچ فرقی نداره هر دو طرف حتی با رضایت ، در اوج حماقت و پست فطرتی و بی نام.وسی هستند . رضایتی که با خر کردن باشه .. رضایتی که با گول زدن باشه ... رضایتی که با جوگیر کردن باشه... رضایتی که با وعده های سر خرمن باشه .. رضایتی که از طرف یه جن.ده و کو.نی و فاسد بسازه .... این دو زار نمی ارزه ، خیلی از دخترهایی که الان روانی و افسرده هستند و جدا شدن طلاق گرفتند، یه روزی در اوج احساس و رضایت (( بله گفتن )) و وارد رابطه شدن پس چی شد ؟؟؟ نه خداوکیلی از کدوم ده کوره ای فرار کردی ؟ گمان کردی با دو تا از خودت آشغال تر و بی فرهنگ تر می گردی دیگه اینجا هم هر زری زدی همه می گن به به و آفرین ؟ نه جوجه مفنگی ... اینجا فقط باید خردمند باشی و پاک و یا سخنوری توانا و و با ادب و اندیشمند ، که تو هیچ کدوم هم نیستی بدبخت روانپریش ... بیچاره اونی که تو باهاش هستی و باید توی فاسد رو تحمل کنه ....
اگه قرار باشه از این دست روشنفکری ها تو جامعه گسترش پیدا کنه که سنگ رو سنگ بند نمی شه ...(( ایدز و عفونت )) جامعه رو بیش از اینی که هست فرا می گیره ...
و اما ضربه ی نهایی رو اکنون بشنو و اندکی عقل مونده برات برو دیگه پشت سرت رو هم نگاه نکن : اگه شما یا هر کسی دیگه با یه دختر سولاخ !!! دوست شده و براش غش می کنه این دیگه این همه جوگیر شدن نداره که بیای و غش و ضعف کنی و اینجا رو به گند بکشی که آآآی مردم یه دختر که معلوم نیست زیر چند نفر بوده !!!! با من دوست شده خخخخخخ بدبخت گرفتی چی می گم ؟ الان نخستین واکنشت اینه به این حرفم که نه عشق من بکر و صفره خب بازم برگ برنده دست من هست پس دختر صفر و بکر ایده آل هر جوانی هست که به ریشش نخندند اوکی ؟ و هزار متلک بهش نندازن و از سوی دیگه اون دختر بکر هم بعد چند ماه یا تو خرش می کنی یا خودش خر می شه و بووووووق به فنا می ره می شه یه دست خورده تو هم که عرضه زن گرفتن به هزار دلیل با این وضع گرانی و... نداری اون بدبخت منتظره تو باهاش ازدواج کنی و ... هزار دعوا و درگیری و گرفتاری و بدبختی و ... اون عاشقانه ها و به گفته شما روشنفکری تبدیل می شه به نفرین و افسردگی و .... می بینیم که ملت بیشترشون داغون هستن .. اون دختر دیگه اون حس نخست رو نداره همش با ترس و لرز با یکی رابطه برقرار می کنه اگه هم بشه فاسد که هیچی یه عمر گناهش گردن تو هست ... گرفتی چی شد ؟ با یه حساب سر انگشتی می بینی که دوست دختر دوست پسر اوج حماقته اوج بی شرفی و اسکول بودن و به باد دادن ارزش های وجودی دو طرف به ویژه دخترای ساده دل هست .. اووووه یه تریلی دیگه می تونم بگم ولی با جماعت حشری عقب افتاده که بویی از مروت و مردانگی نبرده اند سخن گفتن سودی نداره می نویسم شاید یکی که اندک وجدانی داره و در آغار راه هست بیدار بشه ....
همین الان بهترین دخترهای جهان اینجا پیام بگذارن که بهت پا می دیم ، والله که از حرف خودم بر نمی گردم و عمرا یک قدم بر دارم به سوی هر بی ناموسی ... همین توی عوضی عنتر و همفکران تو موقع ازدواج ، می شوید #پارسا و #عارف و به دنبال فرشته های آسمانی پاک و آفتاب مهتاب ندیده ... وخی خودت رو جمع کن عااامو ... این دام بر مرغ دگر نه و این گندگفتارهات رو ببر جایی که نفهمن و مانند خودت #عقب افتاده #امل #اسکول و #روان پریش باشن ...
مولانا :
احمقی ام بس مبارک احمقی است .. که دلم با برگ و جانم متفی است
این بازتاب گفتار بی منطق و فساد گستر تو بود به سان آدمی زاد می حرفیدی پاسخ آرامتری می شنیدی ... مرد می خواد از پس زبون پاک و منطقی و به روز من بر آید آآآی نفس کش ... کجایید شمایی که پیش دوست دختراتون خدای اندیشه و روشنفکری جلوه می کنید و اکنون لال شدید... بیایید من رو قانع کنید مشکلی نیست با یه دختر در واقعیت دوست شدن ... ای بسا منم به راه راست هدایت شدم !!! نبود سخنور منطقی و پاک که مرا به راه راست هدایت کند !؟ ؟ تو دیگه چقدر داغونی که این همه منطق این همه کلیپ این همه سخن خدا و .... بازم بیدارت نکرد و در جهان پست خویش گرفتاری ... از دنیای حیوانات می آیی و با سخنوران خردگرا و پاک ( دست کم در این زمینه ) کل کل می کنی ؟
می دونم آب در هاون می کوبم و یاسین به گوش خر میخونم !
خدایا پروردگارا دادار و یگانه ی هستی اگر من نیز روزی روزگاری خدایی ناکرده در واقعیت اهل این مفسده ها شدم ( دوستی با دختر و زنی به دور از قانون و عرف و شرع و یا اهل صیغه و هم جنس بازی و ... ) در دم مرا به زیر تریلی بفرست له شوم !!! اینم گفتم که باور کنید که ریگی به کفشم نیست و هر چه گفتم از ته دل بود ... بازم می گم من نه ترمز بریده هستم و نه آخوند و نه هیچ کاره ... پیام ها بسته می شه چون به اندازه کافی نوشتم هر چی باید بگم ... هر کسی منطق و اندیشه ی درست و کارآمدی داشت بگه ، پیامش رو می گذارم توی همین صفحه ، غیر از این باشه و مثه این یاروی ابله بخواد چرت و پرت بگه ، به شدت برخورد می کنم ..
هر کسی پیامی داره با منطق و ادب بنویسه اون بالای وب تماس با مدیر پیام بگذاره با سپاس .
گر خطا گفتیم اصلاحش تو کن ... مصلحی تو ای تو سلطان سخن
یاحق یاعلی کانال تلگرام و اینستاگرام من : safasa_com@
www.safaa.tk
1392/11/25 17:31

برای دیدن بهترین تصاویر عاشقانه زیبا و خوشگل به لینک های زیر روی کنید :

http://safanews2.mihanblog.com/post/721#

http://safanews2.mihanblog.com/post/1580#

http://safanews2.mihanblog.com/post/1581#

http://safanews2.mihanblog.com/post/1166

http://safanews2.mihanblog.com/post/681

گلچین بهترین پیامک های عاشقانه،گزینش"صفا"
http://safanews2.mihanblog.com/post/1522

فرق بین عشق و دوست داشتن از نظر دکتر شریعتی+دیدگاه صفا:
http://safanews2.mihanblog.com/post/573

دلایل شكست عشقی:
http://safanews2.mihanblog.com/post/1314

عکس های عاشقانه دختر تنها:
http://safanews2.mihanblog.com/post/1252
برای دیدن واپسین جستارهای این تارنما به این نشانی روی کنید :
http://www.safaa.tk/post/list
فقط و فقط با ذکر منبع لینک دار ■ www.safaa.tk ■■ می توانید از جستارها و عکس ها و مطالب این تارنما استفاده کنید با سپاس فراوان


عکس+عاشقانه+تصاویر+شکل+دانلود+عشقولانه+ولنتاین+سپندارمذگان+سپندارمزگان+اسپندارمذگان+اسپندارمزگان+روز+عشق
+بهترین+تصویر+دیدنی+جذاب+دختر+دوست+پسر+دریافت+
+جدید+نو+خوشگل+زیبا+ناز+جالب+خاطره+انگیژ+دو+نفره+صفا+نوشته+جملات+پیامک+جمله+اس+مسیج+عشق
عاشقی+آهنگ+ترانه+وب+وبلاگ+سایت+تارنما+عمگین+اندوه+دوری+قهر+جدایی+طلاق+گریه+وفا+صفا+مرد+زن
و این هم یک پیام بسیار شگفت از یک اندیشمند !!!!
1392/10/9 12:46


و این هم یک پیام بسیار شگفت از یک اندیشمند !!!! :

15:28:10 هشتم دی 1392

gomnamseyed....@mihanmail.ir

سلام با کمال عصبانیت
سلام
میخاستم بین وبلاگتون از چیزای علمی تون استفاده کنم که به مطلب چیزهای مهمی که باید هر دختری بداند برخورد کردم
و واقعا عصابانی شدم
وجود آمادای بی شخصیتی که هر چیزی رو هرجایی میگن مایه ی شرمندگی ایرانه
اینقدر تو مدرسه دخترونه/معلما/مادرا/کتابهای مخصوص اونها از این چیزا میگن که لازم نباشه شما بگین
درضمن این مخصوص دختراس و هیچ ربطی به پسرا نداره که شما برا همه گذاشتین بخونندش
واقعا که
متاسفم
درضمن علت روشنی هم داره
لازم نیست شما تو خلقت خدا دخالت کنین و حیای باقی مونده دخترا رو نابود کنین
یاعلی

==========================

خدا شفات بده !

خوبه با ذکر منبع بود ...

شما نگران معلوم الحال های بی نام و نشان باش که به همه چی گند زدن حتی حیای دخترا !!!!


http://safanews2.mihanblog.com/post/1543

درد+عادت+ماهیانه+پریود+زن+دختر+افسردگی+خونریزی+درد+درمان+قاعدگیپاسخ گلچین صفاسا تلگرام + اینستاگرام safasa_com@ : هفت تیرکشی مداح معروف در اتوبان بابایی تهران


(( نوحه گر گوید حدیث سوزناک ... لیک کو سوز دل و دامان چاک ؟! )
(( زین خلق پر شکایت گریان شدم ملول ... آن های و هوی و نعره ی مستانم آرزوست ))

http://www.entekhab.ir/fa/news/143159

سه بدبیاری بابک زنجانی در یک روز: از فیلم رقص بسیجی اقتصادی تا اعترافات رضا ضراب
http://www.entekhab.ir/fa/news/142339

برو بگو بزرگترت بیاد جوجه ....
من حیای دخترا رو می برم که به عمرم یک ثانیه با هیچ دختری نبودم
یا از ما بهتران مدعی که کلیپهای سک.سی شون دست همه هست؟
بخواب که همچنان در خوابی ...
آخه عتیقه ! مطلب من از سایت های رسمی و زیر نظر وزارت ارشاد ( بدون ذکر موارد مشکوک و خلاف عفت عمومی ) بود تو دیگه کی هستی ؟
مایه ی شرمساری ایران نان به نرخ روز خورها و عقب افتاده هایی هستن که کورن نمی بیننن برخی میهنشون رو به چپاول بردن آش رو با جاش و سپس گیر می دن به من هیچ کاره ! شرم کن همون گمنام بمون با این نظریه های مسخره و عهد بوقی !
کور شوم لال شوم کر شوم ... لیک محال است که من خر شوم ...
هیچی به این عجوبه ها نگیم گمان می کنن خیلی بارشون هست و ... نه بابا مایه ی گند زدن به حیای دخترا و همه چی همین شماها هستین . گم شووووووو برو رجا نیوز و کیهان اینجا جای اندیشمندان آزاد هست، خخخخ
و این هم یک پیام بسیار شگفت از یک اندیشمند !!!!
1392/10/9 12:46


و این هم یک پیام بسیار شگفت از یک اندیشمند !!!! :

15:28:10 هشتم دی 1392

gomnamseyed....@mihanmail.ir

سلام با کمال عصبانیت
سلام
میخاستم بین وبلاگتون از چیزای علمی تون استفاده کنم که به مطلب چیزهای مهمی که باید هر دختری بداند برخورد کردم
و واقعا عصابانی شدم
وجود آمادای بی شخصیتی که هر چیزی رو هرجایی میگن مایه ی شرمندگی ایرانه
اینقدر تو مدرسه دخترونه/معلما/مادرا/کتابهای مخصوص اونها از این چیزا میگن که لازم نباشه شما بگین
درضمن این مخصوص دختراس و هیچ ربطی به پسرا نداره که شما برا همه گذاشتین بخونندش
واقعا که
متاسفم
درضمن علت روشنی هم داره
لازم نیست شما تو خلقت خدا دخالت کنین و حیای باقی مونده دخترا رو نابود کنین
یاعلی

==========================

خدا شفات بده !

خوبه با ذکر منبع بود ...

شما نگران معلوم الحال های بی نام و نشان باش که به همه چی گند زدن حتی حیای دخترا !!!!


http://safanews2.mihanblog.com/post/1543

درد+عادت+ماهیانه+پریود+زن+دختر+افسردگی+خونریزی+درد+درمان+قاعدگیپاسخ گلچین صفاسا تلگرام + اینستاگرام safasa_com@ : هفت تیرکشی مداح معروف در اتوبان بابایی تهران


(( نوحه گر گوید حدیث سوزناک ... لیک کو سوز دل و دامان چاک ؟! )
(( زین خلق پر شکایت گریان شدم ملول ... آن های و هوی و نعره ی مستانم آرزوست ))

http://www.entekhab.ir/fa/news/143159

سه بدبیاری بابک زنجانی در یک روز: از فیلم رقص بسیجی اقتصادی تا اعترافات رضا ضراب
http://www.entekhab.ir/fa/news/142339

برو بگو بزرگترت بیاد جوجه ....
من حیای دخترا رو می برم که به عمرم یک ثانیه با هیچ دختری نبودم
یا از ما بهتران مدعی که کلیپهای سک.سی شون دست همه هست؟
بخواب که همچنان در خوابی ...
آخه عتیقه ! مطلب من از سایت های رسمی و زیر نظر وزارت ارشاد ( بدون ذکر موارد مشکوک و خلاف عفت عمومی ) بود تو دیگه کی هستی ؟
مایه ی شرمساری ایران نان به نرخ روز خورها و عقب افتاده هایی هستن که کورن نمی بیننن برخی میهنشون رو به چپاول بردن آش رو با جاش و سپس گیر می دن به من هیچ کاره ! شرم کن همون گمنام بمون با این نظریه های مسخره و عهد بوقی !
کور شوم لال شوم کر شوم ... لیک محال است که من خر شوم ...
هیچی به این عجوبه ها نگیم گمان می کنن خیلی بارشون هست و ... نه بابا مایه ی گند زدن به حیای دخترا و همه چی همین شماها هستین . گم شووووووو برو رجا نیوز و کیهان اینجا جای اندیشمندان آزاد هست، خخخخ
سـهــیــل
1392/10/7 14:38

جهان بی‌وفا زندان ما بی

گل غم قسمت دامان ما بی

غم یعقوب و محنت‌های ایوب

همه گویا نصیب جان ما بی


بابا طاهر

سـهــیــل
1392/10/7 14:38

جهان بی‌وفا زندان ما بی

گل غم قسمت دامان ما بی

غم یعقوب و محنت‌های ایوب

همه گویا نصیب جان ما بی


بابا طاهر

سـهــیــل
1392/10/7 14:33


ای ترک پری چهره تا از بر ما رفتی

آیا زکجا بودی یا رب به کجا رفتی

تا آمدی ورفتی کس از تو نشد واقف

شاید که به طیاره از روی هوا رفتی

بر گفته بد خواهان رفتی نه به حرف من

او گفت برو ماندی من گفتم بیا رفتی

ما جمله مریضان را بی شک تو دوا بودی

ای شافی بیماران،از بهر دوا رفتی؟!!

از بهر خدا گفتم سویم نظری کن تو

نا کرده نظرم سویم،ای دوست خدا رفتی

(دادعلی)
سـهــیــل
1392/10/7 14:31


ای عزیزان الوداع عالم خراب از دست زن

مردمان در آتش سوزان کباب از دست زن

حضرت آدم که بیرون نارضا شد از بهشت

نیک بنگر مانده بود او لا جواب از دست زن

یوسف صدیق را بنگر به زنـــــــــــــــدان بلا

با چنان عصمت فکندی بی حجاب از دست زن

هر کجا باشد حکومت یا رئیس ویا پلیس

عارض ومعروض باشد بی حساب از دست زن

قاضی وملا ومفتی ،مجتهد ومحتسب

روز تا شب جملگی در اضطراب از دست زن

حاجیان را شرم از حج نیست عالم را ز علم

جمله شان مستوجب قهر و عتاب از دست زن

نه زنان را شرم مانده نه حیا ونه حجاب

نیک مردان را نمانده هیچ تاب از دست زن

کارهای ناروا و فعلهای بس خطا

میشود صادر میان شیخ وشاب از دست زن

پادشاهان عقیل و نو جوانان جمیل

ای بسا چندان شده شده زیر تراب از دست زن

در جهان یک دل ندیدم کو زغم فارغ بود

نیست شادی غیر غم در هیچ باب از دست زن

از زن و مرد خلقان به راه باطلند

صاحب دنیا بکن پا در رکاب از دست زن

هم کفن بر دوش گردد دادها خواهد کشد

پیش آن پیغمبر عالی جناب از دست زن

دادعلیمسعود گل محمدی
1392/10/3 20:24
سلام داداش صفا
هیچی دیدن دوستای قدیمی در دنیای حقیقی و البته در دنیای مجازی رو نداره .
داداش صفا خیلی خیلی از دیدنت خوشحال شدم .
قربانت مسعود
پاسخ گلچین صفاسا تلگرام + اینستاگرام safasa_com@ : [تشویش]
درود داداش ببخش گاهی می زنه به سرم می رم توی یه حسی می خوام تنها باشم....
می بینم که سروده هات شیرین تر و به روزتر و با معنی تر شده
نگران وزن و ... نباش فعلا که همین ها گاهی آدم رو بی ذوق می کنه برای همین من خودم رو می کشم یک بیتم نمی آد
امیدوارم همیشه ی روزگار شاد و خوش و پیروز و سر بلند و برنا و مانا باشی ایدون باد و ایدون تر مواظب خودت و خدای خودت باش بووووس [بوسه]
ووووی داداش سهیل هم که اینجا هست [رضایت]
جیگرتو[بوسه][بوسه]
سـهــیــل
1392/10/2 21:52


باز ای لیلای من خون جگر کردی مرا

همچو مجنون در بیابان در به در کردی مرا

آه سوزان اشکریزان سر به صحرا از غمت

بوده ام دیوانه و دیوانه تر کردی مرا

من به حال خویش یکسان نبودم ساعتی

هر دم وساعت بیک حال دگر کردی مرا

ای مسلمان زاده منهم یک مسلمان بوده ام

از ره و رسم مسلمانی بدر کردی مرا

خاکبانی پیشه ام شد ساکن بتخانه ام

از یهود نصارا هم بدتر کردی مرا

دادعلی

سـهــیــل
1392/10/2 21:51


از غمش یاهو به مانند قلندر میزنم

غوطه در نار محبت چون سمندر میزنم

همچو مجنون گشته ام اندر بیابان جنون

از فراق روی لیلی سنگ بر سر میزنم

ناله های زار دارم از فراقت تا سحر

تا سحر همچون غلامان حلقه بر در میزنم

تنگ بر من این جهان بیوفا شدچون قفس

از حرارت پیرهن را چاک در بر میزنم

دادعلی

سـهــیــل
1392/10/2 21:50سلام صفا جان چشم

منم واقعا خیلی خوش حال شدم کامنت زیبای شما را دیدم

امیدوارم که همیشه خوب و سلامت و بی غم باشی

زندگی در تلاطم است گاهی شاد و گاهی غمگین

امیدوارم همیشه شاد باشیدلم هر لحظه از هجر رخ دلدار مینالد

چه در صحرا چه در کوه از فراق یار مینالد

کنم آهنگ نالیدن اگر در کلبه احزان

به در گویم بنال ای دل در ودیوار مینالد

به شبها از غم رویش نیاید خواب در چشمم

اگر خوابم به چشم آید، بدل بیدار میگرید

ز آه آتشین من گل اندر خار میگرید

زحرف دلنشین من،خس اندر خار میگرید

دادعلی
سـهــیــل
1392/10/2 10:52


مژدگانی بده ای دوست که دلدار آمـــد

بهر زخم دل مجروح پرستار آمــد

دوش در گوش دلم گفت سروشی پر شـور

مژده ات باد که از راه سفر یار آمـد

بیخبر بود ز خون دلم آن مایه نــاز

آمد از راه وبکف باده گلنار آمــد

خوش گرفته است ره صلح وصفا در پیش

شادمانم که نه با حالت پیکار آمد

همچو خورشید بتابید به ویرانه دل

روشنی بخش دل سوخته وتار آمد

گل سرخی که دل بلبل شیدا بشکست

پی دلجویی دلداده به گلزار آمد

تقی آن غنچه نشکفته اگر رفت زباغ

دیدم این بار به هم صحبتی خار آمد

(محمد تقی آستان پرست)


سـهــیــل
1392/10/2 10:50


دوست همان به که بلاکش بود
عود همان به که در آتش بود
جام جفا باشد دشوارخوار
چون ز کف دوست بود خوش بود
زهر بنوش از قدحی کان قدح
از کرم و لطف منقش بود
عشق خلیلست درآ در میان
غم مخور ار زیر تو آتش بود
سرد شود آتش پیش خلیل
بید و گل و سنبله کش بود
در خم چوگانش یکی گوی شو
تا که فلک زیر تو مفرش بود
رقص کنان گوی اگر چه ز زخم
در غم و در کوب و کشاکش بود
سابق میدان بود او لاجرم
قبله هر فارس مه وش بود
چونک تراشیده شده‌ست او تمام
رست از آن غم که تراشش بود
هر کی مشوش بود او ایمنست
گر دو جهان جمله مشوش بود
مفخر تبریز تو را شمس دین
شرق نه در پنج و نه در شش بود
غزل شماره ۹۹۴ مولانا

سـهــیــل
1392/10/2 10:49


بیایید بیایید که گلزار دمیده‌ست
بیایید بیایید که دلدار رسیده‌ست
بیارید به یک بار همه جان و جهان را
به خورشید سپارید که خوش تیغ کشیده‌ست
بر آن زشت بخندید که او ناز نماید
بر آن یار بگریید که از یار بریده‌ست
همه شهر بشورید چو آوازه درافتاد
که دیوانه دگربار ز زنجیر رهیده‌ست
چه روزست و چه روزست چنین روز قیامت
مگر نامه اعمال ز آفاق پریده‌ست
بکوبید دهل‌ها و دگر هیچ مگویید
چه جای دل و عقلست که جان نیز رمیده‌ست
غزل شماره۳۲۹ مولانا
سـهــیــل
1392/10/2 10:48


سلام و درود بی پایان بر استاد فرزانه و فرهیخته و خوبم صفای باصفا

واقعا یاد ایام گذشته به خیر یاد اون شب یلدا افتادم که تا صب باهم

مشاعره داشتیم همیشه به یاد شما هستم و براتون دعا میکنم

که هر جا هستی سالم . خوش باشی هر وقت کتاب مثنوی یا دیوان غزلیات

شمس را میخونم یاد شما میافتم الحمد لله خوبم زیاد به وب سر نمیزنم

من حوصله کل کل ندارم فقط کسایی که بهم سر میزنن جوابشون را میدم

خیلی خوشحال شدم که بهم سر زدی از مطالب سودمند شما استفاده کردم

بازم بهتون سر میزنم
پاسخ گلچین صفاسا تلگرام + اینستاگرام safasa_com@ :

درود سهیل جوووونم شاد شدم اومدی ...
جوون هر کسی که دوست داری نه تو نه کسی دیگه به من نگه استاد من کجا و این هندونه ها کجا ....
ببخش دیر سر زدم من دیگه مانند پیش نیستم داغون شدم داغونم کردن .. ببخش .
همیشه آسمونی باش مولانا هم همین روش رو داشت
بقیه امور فنا پذیر و گذرا هستن
کل شی هالک الا وجه
هی پسر هنوز دارم همه پیام هات رو و همه نوشته هام رو
همیشه شاد و خوش باشی
گیتی رسائی
1392/10/1 21:26
یکدنیا سپاس از لطف بی نهایتتان . همانطور که گفته ام . مثل کسیکه ترک است و به ترکی سخن میگوید . کرد است به کردی سخن میگوید .و.......منهم اینطوری حرف میزنم . دنبال خیلی چیزها که باید در این رابطه بود نیستم . شما هم محبت کردید. وبتان را دیدم موفق باشید
پاسخ گلچین صفاسا تلگرام + اینستاگرام safasa_com@ : درود بانو ... به گفته ی مولانا :
قافیه اندیشم و دلدار من گویدم مندیش جز دیدار من ... مهم حس و فرهنگ و هنر ناب هست ( گر چه پرداختن به قافیه و .. هم به جای خودش خوب هست .. ) همیشه ی روزگار خوش باشید .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
* * ★❤★❤ انتشار مطالب فقط با ذکر منبع : گلچین صفاسا www.safasa.com مجاز است❤کپی از نوشته های شخصی من ممنوع ★ اینستاگرام گلچین صفاسا @safasa_com