* * 97/03/20 - معیار+ازدواج+سن+اختلاف+سنی+خواستگار+بزرگتر+دختر+پسر+زن+مرد+انتظار+رویایی+ایده+آل+بهترین+شوهر+همسر

■■  safaa.tk ■■

نایت اسکین

عکس ها و تصاویر متحرک جشن تولد(کیک و تبریک)


تصاویر زیبای عاشقانه فانتزی+رویایی+خیالی+کارتونی زیبا


عکس+آغوش+عشق+عاشقی+عشقولانه+بغل+غمگین+نوشته 1

عکس+آغوش+عشق+عاشقی+عشقولانه+بغل+غمگین+نوشته 2
*


قبل از گفتن «بله» این 3 سوال را از خودتان بپرسید


خواستگارتان خیلی از شما بزرگتر است؟


همانقدر که ازدواج با مردان کوچکتر بیشتر شده، ازدواج با مردانی که بزرگتر هستند هم زیاد شده است. مردانی که بعضا پانزده سال یا حتی بیشتر از زن مورد علاقه شان بزرگتر هستند.
معیارهای زنان برای ازدواج در سنین متفاوت
محققان می گویند نه شنیدن از یک زن، همیشگی نیست. از نظر آنها کافی است کمی شانس با مرد خواستگار همراه باشد و زن رویاهایش، تا 10 سال دیگر ازدواج نکند. چرا که به گفته پژوهشگران، نظر زن ها در مورد ازدواج هر ده سال یک بار زیر و رو می شود.فرق بین عشق و دوست داشتن از نظر دکتر شریعتی+دیدگاه صفا


در ادامه پیگیر این دو جستار جالب و سودمند باشید + دیدگاه صفا ....


دسته‌ گل عروس+عکس
  ■■  safaa.tk ■■
کد خبر: ۹۴۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۲

قبل از گفتن «بله» این 3 سوال را از خودتان بپرسید

همانقدر که ازدواج با مردان کوچکتر بیشتر شده، ازدواج با مردانی که بزرگتر هستند هم زیاد شده است. مردانی که بعضا پانزده سال یا حتی بیشتر از زن مورد علاقه شان بزرگتر هستند.مجله تندرستی:
همانقدر که ازدواج با مردان کوچکتر بیشتر شده، ازدواج با مردانی که بزرگتر هستند هم زیاد شده است. مردانی که بعضا پانزده سال یا حتی بیشتر از زن مورد علاقه شان بزرگتر هستند. در چنین شرایطی شما به عنوان کسی که مورد خواستگاری قرار گرفته باید سه سوال اساسی را از خودتان بپرسید و تنها در صورتی که جوابتان به این سوال ها مثبت است به ادامه رابطه جدی تر از قبل فکر کنید.نظرش درمورد بچه دار شدن با شما یکی است؟


اگر خواستگارتان در اواخر دهه سوم یا چهارم زندگی اش به سر می برد احتمالا تا الان به دیدگاه های ثابتی درباره داشتن بچه رسیده است. ممکن است قبلا ازدواج کرده باشدو حتی بچه یا بچه هایی هم داشته باشد. در این شرایط داشتن یک بچه دیگر احتمالا گزینه ایده آلی برای او نخواهد بود. این در حالی است که شما سنی ندارید و دلتان می خواهد خیلی زود مادر شوید. اصلا ممکن است ماجرا کاملا برعکس باشد. او باز هم بچه بخواهد و شما آمادگی بچه دار شدن را نداشته باشید.

چه در آرزوی مادر شدن هستید و چه از بچه داری خوشتان نمی آید باید نظر او را درباره موضوع «بچه» جویا شوید. بهتر است یک سوال کلی مطرح کنید و بگذارید خودش به تنهایی جواب بدهد. نگذارید پیش دستی کند و نظر شما را جویا شود چون در اینصورت ممکن است جواب هایش را طبق خواست شما تنظیم کندو بعد از گرفتن جواب مثبت به خواست خودش برگردد. موضوع بچه بهتر است در جلسه سوم یا چهارم خواستگاری مطرح شود. دو جلسه اول خیلی زود هستند! بعد از جلسه سوم و چهارم هم ممکن است به طرف مقابل علاقمند شده باشید و شرایط او را بپذیرید. همان جلسه سوم و چهارم را بچسبید!


با علائم سالخوردگی اش کنار می آیید؟


مورد توجه قرار گرفتن از جانب مردی که از شما بزرگتر است خوبی هایی دارد: رفتار او پخته تر است، بچه بازی های کمتری دارد، می داند با شما چطور رفتار کند و به عنوان یک مرد جا افتاده وضعیت اقتصادی اش هم ثبات پیدا کرده است. در شرایطی که شما یک کارمند ساده هستید و هنوز به پیشرفتی که می خواهید نرسیده اید او می تواند الگوی تمام و کمال تان شود اما در کنار تمام نکات مثبت خواستگارتان به زودی علائم سالخوردگی را نشان خواهد داد. کم کم موهایش خاکستری و بعد سفید می شوند. دوست دارد شب ها زودتر بخوابد. به آرامش بیشتری نیاز دارد و شاید دیگر حوصله هیجان های سن شما را نداشته باشد. قبل از اینکه جواب مثبت بدهید از خودتان بپرسید آیا می توانید با چنین وضعیتی کنار بیایید؟ آیا اگر لازم شد می توانید از او مراقبت کنید؟ اگر جوابتان به این سوال ها قاطع و مثبت است می توانید روی او جدی تر فکر کنید. در غیر اینصورت نه خودتان را بازی بدهید و نه او را.


فهرست چیزهایی که از آنها لذت می برید یا برعکس به هم شبیه است؟اختلاف سنی زیاد به معنی این است که شما دو نفر در دو دوره مختلف رشد کرده اید. خواننده های محبوبتان با هم فرق دارند، فیلم های مورد علاقه تان سبک های مختلفی دارند و در نهایت از نظر وضعیت کاری هم در دوموقعیت کاملا متفاوت هستید. دوستانتان هم که دیگر جای خود را دارند: یک عده اهل دسته جمعی سینما رفتن و عده دیگر عاشق پیک نیک های خانوادگی.

در این شرایط از خودتان بپرسید آیا می توانید در جمع همسالان او حاضر شوید؟ آیا می توانید او را در جمع دوستان خودتان بیاورید؟ چقدر وجه مشترک دارید؟ ممکن است از کودکی تان جلوتر از سن خودتان بوده باشید و فکرتان بزرگتر از سن تان باشد. در این شرایط می توانید خودتان را به دنیای او نزدیک کنید و از او هم بخواهید به دنیای شما نزدیک شود. فقط باید مراقب باشید که مرزهای شخصیتی تان به هم نریزند. از خودتان بپرسید از تفریحات او لذت می برید؟ در شرایط غیرایده آل ممکن است برایتان غیرقابل تحمل باشد که رابطه تان با همسالانتان کمتر شود.در این صورت بهتر است روی این رابطه بیشتر فکر کنید و تمام جوانب را به خوبی بسنجید.

***
نظر سارا
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۱

من همین موقعیتو دارم وحشتناكه هركز حتی به فكر امتحان كردنشم نباشید در طول این ١٠سال زندكی مشترك هر روزش جهنم واقعی بوده و جوونیم كلا بر باد رفت و از روز اول ازدواج در سن ٢٥ سالكی تبدیل شدم به یك زن ٥٠ ساله.كه باید طبق استاندارد ٥٠ ساله ها رفتار میكردم. 

***
صفا از صفا نیوز :»

ای بابا یکی نیست بگه آخه چرا باهاش ازدواج کردی یا اینکه چرا یکی مجبورت کرد باهاش ازدواج کنی یا اینکه چرا ادامه می دی یا اینکه چرا مجبوری ادامه بدی !؟ بگذریم خدایی سخته اون هایی که می گن هیچم سخت نیست و ... بیان بگن روشون می شه جلو دوستاتون بگید این شوهر منه ؟ یا اگه پسرن بگن این همسر منه ؟ یا اینکه چه می کنید با تفاوت دیدگاه و  اختلاف سن  و ....؟( برخی استثناها رو کاری ندارم )  اون ها خام هستن این ها که سنی ازشون گذشته چرا نامردن؟ چرا دروغ منم شیفته ی سن کم ها هستم ولی خب توی عمل هرگز اینهمه نامرد نیستم و نبودم که بخوام با کسی ازدواج کنم که جای دختر نداشته من باشه ! اصلا من و ازدواج ؟؟؟ هرگز چنین مباد !
چندین ماه از وقت من برای این گذشت که به یکی بگم بابا ما به هم نمی خوریم من کجا تو کجا اون ای بسا اکنون خندش بگیره از اندیشه هایی که داشته .
من خودم رو جمع کنم هنر کردم !!! روزگار من رو می دونست بازم تو هپروت بود از دست این دخترا اکنون بهش بگی تو چه فازی بودی می گه بابا یه رگی بود گذشت !!! جو زده شده بودیم و خام و برا سرگرمی و همین جوری یه چیزی گفتیم !!!! خوبه والا آدم چی بگه ؟!
نمی دونم خبر دارید یا نه توی  برخی روستاها و ای بسا شهرها هستند پدر و مادرهای نامردی که دختر نوجوان و جوانشون رو می دن پیرمردها !!!
ای شگفتا یه دوستی بهم گفت معلول هستم و یه دختر 17 ساله شیفته ی  بابای 45 ساله من شده اونم بابایی که دو زن و  چند فرزند داره !!! من چی بگم خووووو ؟؟؟

ای بسا یه دختر با مردی ازدواج کنه +15 سال از خودش بزرگتر هیچی هم نشه مشکلی پیش نیاد ولی استثنا رو رها کنید مادر خودم 13 سالگی با پدرم که + 30 سالش بود ازدواج کرد کلی بچه سالم به دنیا آورد ( یکی اش من بچه به این خوفی ! ) و هیچ مشکلی هم نداشتن ولی این دوره فرق فوکوله !!!


در گوشی با برخی دخترکان نادان و ساده دل !!! :

شمایی که با دوست پسرت خیلی راحتی !!! فردا زد ترکوندت دور از جونت ، کسی نمی گیردت یا اگه بگیره هر روز درگیری و دعوا و شک و نق زدن و منت گذاشتن و .... نگی نگفتی .... و اینکه ای بسا مجبور بشی و چاره ای نداشته باشی با یه پیرمرد ازدواج کنی از من گفتن بود خود دانی !

***کد خبر: ۷۸۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۹

محققان می گویند نه شنیدن از یک زن، همیشگی نیست. از نظر آنها کافی است کمی شانس با مرد خواستگار همراه باشد و زن رویاهایش، تا 10 سال دیگر ازدواج نکند. چرا که به گفته پژوهشگران، نظر زن ها در مورد ازدواج هر ده سال یک بار زیر و رو می شود.مجله تندرستی: اگر یکی از مردهای فامیل تان شکست خورده از خواستگاری برگشته، خواندن این صفحه را به او پیشنهاد کنید. محققان می گویند نه شنیدن از یک زن، همیشگی نیست. از نظر آنها کافی است کمی شانس با مرد خواستگار همراه باشد و زن رویاهایش، تا 10 سال دیگر ازدواج نکند. چرا که به گفته پژوهشگران، نظر زن ها در مورد ازدواج هر ده سال یک بار زیر و رو می شود و ممکن است زنی که در دهه سوم زندگی اش به یک خواستگار نه گفته، ده سال بعد پشیمان شود و تصمیم بگیرد با همان مرد ازواج کند. دیلی میل می نویسد مردها در دنیای زنان به 5 دسته تقسیم می شوند و خانم ها هر 10 سال یک بار، آرزوی ازدواج با یک گروه از این افراد را در سرشان می پرورانند. اگر هنوز هم نمی توانید چنین ادعایی را باور کنید، این مطلب را تا انتها بخوانید.


1- 18 تا 24 سالگی: مرد باید خوش تیپ باشد


خانم ها در این سنین احساساتی ترند و بیشتر به دنبال یک همدم و همفکر می گردند اما هرگز از اصل خوش تیپ بودن کوتاه نمی آیند. از نظر زنی که 18 تا 24 سال دارد، همسر ایده آل باید:

- موسیقی را که او می پسند دوست داشته باشد.
- عاشق کتاب ها و فیلم هایی باشد که او دوست دارد.
- ظاهری امروزی داشته باشد و یک سر و گردن از آنها شیک تر باشد.

اولین دلیلی که یک زن 18 تا 24 ساله را به بله گفتن ترغیب می کند، تصور مثبت دیگران نسبت به خواستگارش است. برای دخترها در این گروه سنی، قضاوت دوستان از هر چیزی مهمتر است. آنها دوست دارند وقتی با مردی ازدواج می کنند، حیرت و حتی حسادت را در چشم دوستانشان ببینند و به آنها فخر بفروشند. بررسی ها ثابت کرده است که 47 درصد زنان 18 تا 24 ساله، دوست دارند با کسانی ازدواج کنند که دوستانشان آنها را تایید می کنند.

2- 25 تا 34 سالگی: مرد باید همه فن حریف باشدخانم ها در این سنین به موقعیت اجتماعی شان اهمیت می دهند و در آرزوی ازدواج با مردهای موفق و تاثیرگذار هستند. از نظر زنی که 25 تا 34 سال دارد، همسر ایده آل باید:

- ظاهری جذاب و اندامی متناسب داشته باشد.
- جاه طلب و بلندپرواز باشد.
- در محیط کاریش مهره ای تاثیرگذار باشد.

زنان در این سنین به کارشان به عنوان یکی از مهمترین داریی های زندگی شان نگاه می کنند. به همین دلیل دوست دارند با مردهایی ازدواج کنند که به پیشرفت شغلی شان کمک می کنند. گرچه زنان 25 تا 34 ساله هم دوست دارند با مردی ازدواج  کنند که به خاطر ظاهر خوبش حرفی برای گفتن دارد اما در کنار مهم دانستن تیپ و قیافه، به جایگاه اجتماعی هم اهمیت زیادی می دهند.


3- 35 تا 44 سالگی: مرد باید خوش اخلاق باشد


محققان می گویند خانم ها در این سنین به خلق و خو اهمیت زیادی می دهند و کمتر از یک درصد خانم ها در این سنین حاضرند با مردهای بد اخلاق ازدواج کنند. از نظر زنی که 35 تا 44 سال دارد، همسر ایده آل باید:

- رفتار و ویژگی های شخصیتی شایسته ای داشته باشد.
- از او بزرگتر باشد.
- کوله باری از تجربه داشته باشد.

73 درصد خانم ها در این دوره سنی دوست دارند با مردی که حداقل 5 سال از آنها بزرگتر است ازدواج کنند. مردهایی که در شغل شان به جایگاه مناسبی رسیده اند، تعادل روانی دارند، موفق هستند و تجربه های زیادی دارند، جذابترین مردها از نظر این گروه از زنان به شمار می آیند.4- 45 تا 54 سالگی: مرد باید جوان باشد


خانم ها در این سنین به منطق و خرد خود می بالند و دوست دارند شریکی برای سال های میانسالی شان پیدا کنند. به همین دلیل از اینکه در جستجوی همسر باشند هراسی ندارند. از نظر زنی که 45 تا 54 سال دارد، همسر ایده آل باید:

- درآمد بالا و وضعیت اقتصادی ایده آلی داشته باشد.
- به او احساس امنیت بدهد.
- کوچکتر از او باشد.

امنیت برای این خانم ها در این دوره مهمترین اصل است. 95 درصد آنها می گویند به دنبال همسری می گردند که این احساس را در آنها ایجاد کند. مردی که از نظر مالی قوی باشد، می تواند تا اندازه ای به همسرش احساس امنیت بدهد اما گذشته از این موارد، بررسی ها نشان داده که اغلب خانم ها در این محدوده سنی، دوست دارند با مردانی که تا 5 سال از آنها کوچکترند ازدواج کنند.
5- بالای 55 سال: مرد باید جوک بگوید


خانم ها در این محدوده سنی به دنبال دلخوشی می گردند و دوست دارند با کسی زیر یک سقف زندگی کنند که خستگی شان را بگیرد و حالشان را خوب کند. از نظر زنی که بیشتر از 55 سال دارد، همسر ایده آل باید:

- باهوش باشد.
- ارزش هایش مشابه ارزش های او باشد.
- شوخ طبع و سرگرم کننده باشد.

حال خوب برای این گروه از خانم ها حرف اول را می زند. به همین دلیل ازدواج با مردی که احساس مشابهی با آنها دارد و با شوخ طبیعی هایش خانه را شاد و سرشار از هیجان می کند، می تواند امیدی دوباره را به زنگی شان بیاورد.


گذشته از تمام این موارد، خانم ها در این محدوده سنی هنوز هم به رابطه زناشویی اهمیت می دهند و 45 درصد آنها معتقدند چنین رابطه ای، یکی از موضوعات مهم بعد از ازدواج است.

**

دیدگاه صفا از صفا نیوز: »

خب من دیدگاه خودم رو می گم :

بیشتر زن ها و دخترها دنبال یه جوان خوشتیپ و خوشگل و قوی و سالم و با ادب و با اخلاق و با فرهنگ و با اطلاع و با مدرک و پول دار و همه فن حریف و زرنگ و باهوش  و خونه دار و ماشین دار و نجیب و سر به راه و پاک و اندیشمند و زبون دار و با عرضه شهر نشین و خانواده دوست و غیرتی و تک پر  و بچه دوست و به روز و نو اندیش و ... و... هستن !!!
هر چی سنشون کمتر باشه خب خوشگلی و احساسات قشنگش بیشتر براشون مهمتر هست و سن و .... و هر چی سنشون می ره بالاتر ادب و اخلاق و رفتارش.  باز بستگی به فرهنگ و نژاد و دین و شهری که اون دختر و زن توش بزرگ شده داره...

 در کل پووول نداری و عرضه و انگیزه و مرام ، بتمرگ سر جات نه خودت رو مسخره کن نه یکی دیگه رو!

چون مهمترین گزینه همین هست درسته می گه نه فقط اخلاق و پاکی و .. ولی چرت می گن اولش شاید اینو بگن ولی زندگی سخت این زمونه با این همه چشم و هم چشمی جای این تعارف ها و احساسات کشکی دو روزه نیست راست و حسینی از اول بگید چی می خواید یکی رو بیچاره نکنید .


برگرفته از : برترین ها

گرد آوری و تنظیم و نوشته : * صفا نیوز *


همه مطالب در این تارنما با ذکر منبع آورده می شودsafaa.tk

انتشار مطالب بدون ذکر منبع لینک دار* صفا نیوز * شرعا و قانونا مجاز نیست.


  ■■  safaa.tk ■■
*

*
*

*
*

عکس+عاشقانه+رمانتیک+دختر+خوشگل+عشق+عاشقی+تصاویر

  ■■  safaa.tk ■■دانلود آهنگ شگفت و ماندگار آخرین نامه با صدای سیاوش قمیشی :

06 مگابایت

http://s1.picofile.com/file/7607610000/GOLCHINESAFA.gifبرچسب ها: ازدواج ، سن بالا ، اختلاف سنی ، دختر و پسر ، زن و مرد ، زن ها و دخترها در سن های مختلف دنبال چه مردی هستند؟ ، مرد مورد علاقه دختر ،

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
* * ★❤★❤ انتشار مطالب فقط با ذکر منبع : گلچین صفاسا www.safasa.com مجاز است❤کپی از نوشته های شخصی من ممنوع ★ اینستاگرام گلچین صفاسا @safasa_com