* * * گلچین صفاسا www.safasa.com - آرایش+زن+دختر+مداد+چشم+زیبا+خط+ریمل+قاشق+فر+مژه+خوشگل+صورت چهره+چسب+مصنوعی+پودر+رژ+لب+سیاه+مشکی+کرم+ابرو+بانو+عروس+خانم+عکس

آرایش+زن+دختر+مداد+چشم+زیبا+خط+ریمل+قاشق+فر+مژه+خوشگل+صورت چهره+چسب+مصنوعی+پودر+رژ+لب+سیاه+مشکی+کرم+ابرو+بانو+عروس+خانم+عکس

بهترین عکس تصاویر و کارت پستال عاشقانه:

(1)..(2)..(3)..(4)..(5)..(6)..(7)..(8)..(9)..(10)..(11)..(12)..(13)


پیراهن 32 تیم جام جهانی+عکس+برنامه بازی ها به وقت ایران

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبرید

رضا عطاران، محبوب ترین بازیگر سینمای ایران


هایلایت سخن بزرگان +عکس  (37+36)

باورتان می شود این ستاره ها همسن باشند؟


زن جوان پاکستانی توسط خانواده اش سنگسار شد ! +عکس
چرا باید فیلم 300 را ببینیم؟+تصاویر


در این مطلب نکته هایی را برایتان یادآوری کرده ایم که شاید تاکنون نمی دانسته اید. نکاتی که به زیبایی بیشتر آرایش صورت کمک می کنند و می توانید برای زمان طولانی تر از زیبایی و تمیزی میک‌آپ لذت ببرید.

**
هااااان !؟ ( پس اینجوریاس بله !؟ )


باور کنید دخمل بودم سالی دو بار هم از این کارها نمی کردم ( کی حال داره ! )


بتونه کاری و سمباده کشی و ... !!!


من که سر در نمی آرم از این چیزها در ادامه بخونید و ببینید ....http://s5.picofile.com/file/8125055300/safaa_tk_.jpg

کد خبر:
۱۰۸۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶


در این مطلب نکته هایی را برایتان یادآوری کرده ایم که شاید تاکنون نمی دانسته اید. نکاتی که به زیبایی بیشتر آرایش صورت کمک می کنند و می توانید برای زمان طولانی تر از زیبایی و تمیزی میک‌آپ لذت ببرید.


  
برترین ها: در این مطلب نکته هایی را برایتان یادآوری کرده ایم که شاید تاکنون نمی دانسته اید. نکاتی که به زیبایی بیشتر آرایش صورت کمک می کنند و می توانید برای زمان طولانی تر از زیبایی و تمیزی میک‌آپ لذت ببرید.

1.    تبدیل مداد به ژل روان با کمک فندک
نوک مدادچشم سیاه، سبز، آبی، سفید یا هر رنگ دیگر که کمرنگ است  و سخت می توان از آن استفاده کرد را یک ثانیه زیر حرارت فندک نگه دارید. 15 ثانیه آن را کنار بگذارید تا خنک شود. سپس آن را امتحان کنید تا ببینید تا چه اندازه پررنگ تر شده است.


نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید


2.    درخشش بیشتر سایه با کمک مداد سفیدبرای اینکه سایه در پشت پلک شما بسیار زیباتر و درخشنده تر دیده شود، با کمک  مداد چشم سفید، پشت پلک را سفید کنید. این لایه ماتی که پشت چشم ایجاد می شود موجب دیده شدن بیشتر سایه می شود زیرا با رنگ پوست بقیه جاهای صورت فرق دارد.


نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید


3.    برای داشتن خط چشم زیبا، ابتدا خط چشم گربه ای بکشیدمنظور این است که ابتدا از انتهای چشم خود خط باریکی بکشید که حالت چشم گربه به چشم بدهید و سپس فضاهای خالی را پر کنید. به این ترتیب خط چشم بسیار زیباتری خواهید داشت.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید


4.    برای کشیدن خط چشم از قاشق کمک بگیریدبرای اینکه خط چشم کشیده و بال‌دار داشته باشید، می توانید از قوس قسمت پشتی قاشق به عنوان الگو استفاده کنید. ابتدا خط گربه را بکشید و سپس برای پرکردن قسمت خالی، قاشق را پشت پلک قرار دهید و بر اساس قوس آن، خط چشم خود را بکشید.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید


5.    برای تیره کردن انتهای چشم، جدولی از خط بکشید


همان طور که در تصویر می بینید، برای اینکه سایه دودی در قسمت انتهایی چشم خود ایجاد کنید، می توانید دو خط عمودی که با دو خط افقی قطع شده و حالتی شبیه جدول ایجاد کرده اند، در پشت پلک به صورت مورب رسم کنید. سپس با کمک گوش‌پاک‌کن آن را پخش و محو کنید.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

6.    از قاشق برای ریمل زدن کمک بگیرید


هنگامی که ریمل می زنید، احتمال اینکه نوک مژه ها به پشت پلک برخورد و ایجاد لکه کنند، زیاد است. برای پیشگیری از این امر، پشت قاشق را بالای پلک قرار دهید و سپس ریمل بزنید.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

7.    استفاده از آب مقطر برای زنده کردن ریمل های خشک شدهریمل هایی که تقریبا خشک و غیرقابل استفاده شده اند را می توانید با کمک آب مقطر یا سرم دوباره زنده کنید. البته پس از این کار فقط می توانید تا سه ماه ریمل را نگه دارید زیرا به محیط مناسبی برای رشد باکتری تبدیل می شود. اگر در طول این سه ماه باز هم خشک شد، می توانید چند قطره دیگر هم آب مقطر اضافه کنید.


نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

8.    فر مژه را با سشوار نرم کنید


پیش از استفاده از فرمژه، آن را با سشوار گرم کنید تا نرم شود و مژه ها را راحت تر و زیباتر فر کند. در غیر این صورت شاید به جای فر شدن، موجب شکسته شدن مژه ها بشود.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

9.    برای پر نشان دادن مژه ها روی محل رویش مژه در پشت چشم، پودر بی‌رنگ بزنیداین پودر باعث می شود تا مژه های شما پرتر از آنچه هست دیده شود.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

10.    چسب مژه مصنوعی را با نوک سنجاق سر بزنیدبرای استفاده از چسب مژه با کمک نوک سنجاق سر آن را روی لبه مژه قرار دهید و پس از چند ثانیه که خشک شد، آن را روی مژه کار بگذارید.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

11.    برای ماندگاری رژلب، از پودر بی رنگ استفاده کنید


برای اینکه رژلب رو لب دوام بیشتری داشته باشد، یک دستمال کاغذی روی لب قرار دهید و با کمک قلم، پودر بی رنگ صورت را روی لب ها بزنید. شاید این کار چندان کاربردی به نظرتان نرسد. اما موجب می شود تا رژلب برای مدت طولانی تری روی لب ها باقی بماند و دیرتر شفافیت و رنگ خود را از دست می دهد.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

12.    با ویتامین A رژلب براق بسازید


اگر سایه پودری دارید و می خواهید از همان رنگ برای لب ها هم استفاده کنید، آن را با کمی پماد بی‌رنگ ویتامین A مخلوط کنید و با قلم مو روی لب ها بمالید.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

13.    با کرم پودر، زیر چشم و قسمت های سیاه را کاور کنیدبرای آنکه پوست یکدست وزیبا دیده شود، ابتدا قسمت های تیره زیر چشم را با کرم پودر یا کاور زیرچشم به صورتی مثلثی بپوشانید. این شکل که از زیر مژه ها آغاز و تا روی گونه ادامه دارد موجب پوشیده شدن قرمزی زیر پلک و سیاهی زیر چشم می شود.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

14.    با کمک مداد محل درست رژگونه را تعیین کنید


صورت آدم های مختلف با هم فرق دارد و برای اینکه بدانید دقیقا کجا را باید تیره تر کنید تا گونه ها برجسته تر دیده شوند از یک مداد یا دسته قلم موی آرایش کمک بگیرید. آن را روی استخوان گونه قرار دهید تا شیب و زاویه درست گونه را بیابید. سپس با برس رژگونه در همان زاویه رنگ را روی پوست اعمال کنید.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید

15.    تراز کردن رنگ پوست با کمک قلمپس از اینکه کرم پایه را روی صورت زدید، زیر گونه ها، پشت ابرو روی پیشانی و دیواره های بینی را با کرم تیره تر رنگ کنید و با قلم آن را محو کنید. سپس کرم پودر اصلی خود را روی صورت اعمال کنید. این کار باعث می شود تا صورت طبیعی تر و زیباتر دیده شود.

نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبر هستید
برگرفته از : برترین هاانتشار مطالب بدون ذکر منبع لینک دار* www.safaa.tk * شرعا و قانونا مجاز نیست.http://s5.picofile.com/file/8125055300/safaa_tk_.jpg

گلچینی کامل از پیامک ها و کارت پستال های تبریک روز مرد و تولد امام علی 1 (++)

گلچینی کامل از پیامک ها و کارت پستال های تبریک روز مرد و تولد امام علی 2 (++)


گلچینی کامل از پیامک ها و کارت پستال های تبریک روز مرد و تولد امام علی 3 (++)دلایل شكست عشقی 1(++)   دلایل شكست عشقی 2(++)


دانلود آهنگ ترانه "حنا" با صدای اندی+متن شعر(++)


دانلود یاد ایام با صدای استاد محمد رضا شجریان+متن شعر(++)دانلود آهنگ یارشیرین لیلا فروهر +عکس+متن شعر(++)

دانلود دختر کابلی با صدای شهاب تیام + متن شعر(++)

دانلود آهنگ نارفیق مهدی احمدوند+متن شعر+عکس(++)

دانلود نفس بریده با صدای چاووشی و فرزین+عکس(++)

دانلود آخرین نامه سیاوش قمیشی+عکس+متن شعر(++)

دانلود بچه قرتی با صدای محسن لرستانی+متن شعر+عکس(++)

دانلود آهنگ"پنجره" با صدای سیاووش قمیشی+متن شعر+عکس(++)

دانلود آهنگ بارون با صدای سیاووش قمیشی+متن شعر+عکس(++)

دانلود الکی با صدای سیاووش قمیشی+متن شعر+عکس(++)

دانلود خیلی ممنون با صدای سیاووش قمیشی+متن شعر+عکس(++)

دانلود خونه غرور آلبوم مهدی احمدوند+متن شعر+عکس(++)

دانلود آهنگ دوست دارم مهدی احمدوند+متن شعر+عکس(++)

دانلود آهنگ عشق من  سامان جلیلی+متن شعر+عکس(++)


  www.safaa.tk


دلایل شكست عشقی  3(++)  دلایل شكست عشقی 4(++)


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


* * ★❤★❤ انتشار مطالب فقط با ذکر منبع : گلچین صفاسا www.safasa.com مجاز است❤کپی از نوشته های شخصی من ممنوع ★ کانال تلگرام گلچین صفاسا @safasa_com