* * گلچین صفاسا www.safasa.com - جنایات+اسرائیل+غزه+قتل+کشتار+وحشیانه+مردم+زن+بچه+کودک+نوزاد+نسل کشتن+تصاویر+تصویر+عکس+18+تکان+دهنده+فجیع+خون+وحشتناک+فلسطین+لبنان

http://rozup.ir/up/safaa/Pictures/e4y0936.JPG

عکس+پوستر+تصاویر+کارت پستال+والپیپر عاشقانه :

1...2...3...4...5...6...7...8...9...10...11...12...13

عشق هایی کز پی رنگی بود*عشق نبود،عاقبت ننگی بود ! خوش آمدی دوست
200 بازیکن برتر تاریخ جام جهانی 10تصاویر طنز خنده دار باحال بامزه جدید
گشت و گذاری مجاز در فضای مجازیعکس نوشته سخن بزرگان اندیشه جهان
دانلود آهنگ ترانه های معین + عکسچرا مدام حس تنهایی داریم ؟+والپیپر
نکته‌های آرایشی که از آنها بی خبریداس،پیامک طنز و خنده دار ماه رمضان
برگرداندن انگیزه از دست رفته !؟چشم اندازهای دیدنی غروب خورشید
بهترین و بدترین روشهای پخت ماهیعکس نوشته متحرک ولادت امام زمان
گلچین بهترین پیامک های عاشقانهگلچین بهترین پیامک های فلسفی
دلایل وعلل شکست عشقی 1-2-3-4
 فراموشی شکست عشقی و جدایی
دانلود یاد ایام استاد شجریان+تصاویردانلود یار شیرین ، لیلا فروهر+تصویر
سخن بزرگان ادبیات درباره مولانادانلود ساقی شهرام ناظری+عکس پوستر


هایلایت سخن بزرگان +عکس  (42+43)


 


تصاویر عکس های وحشتناک از جنایات وحشیانه صهیونیست ها و اسرائیلی ها در غزه لبنان(+18)


محکوم می کنم هر گونه جنایت و ستم رو در هر کشوری در هر دین

و آیین و نژاد و حزبی با هر بهانه ای ، چه وحشیان داعش باشه چه سگان هار

صهیونیستی اسرائیلی چه مغول چه طالبان چه القاعده چه این وری چه اون وری ...

 اگه پاسخ پرسشم رو می دونی بهم بگو :

چرا صدا و سیما توحش و جنایات خیلی بدتر و بیشتر داعشی ها و دیگر جنایتکاران

رو این همه پخش نمی کنه و پوشش نمی ده هر چی اندیشیدم به نتیجه ای نرسیدم !

کز دیو و دد ملولم انسانم آرزوست ...

هشدار :

تصاویر تکان دهنده هست بیماری قلبی داری و یا کمتر از18 هستی نبین
باز نشر :  www.safaa.tk
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


همه مطالب در این تارنما با ذکر منبع آورده می شودsafaa.tk


انتشار مطالب بدون ذکر منبع لینک دار* www.safaa.tk * شرعا و قانونا مجاز نیست.

http://s5.picofile.com/file/8125055300/safaa_tk_.jpg
ک
کد خبر: ۱۷۲۹۹۱

تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۴

اندر احوالات دنیا، جامعه ی جهانی و برخی روشنفکرهای وطنی؛


* مصطفی فقیهیمصطفی فقیهی ، مدیرمسئول: در شرایطی که چند هفته ایست از جنایات هولناک وحوش صهیونیست در غزه می گذرد ، از یک سو سکوت آزاردهنده گروههای حقوق بشری و از سوی دیگر حمایت تام و تمام آمریکا و هم پیمانانش - چندان که پیش از این نیز چنین بوده - بیش از پیش ، ذهن و جان مسلمانان و همه ملت های آزاده را رنج می دهد .

گروه های حقوق بشر! سازمان های حامی ملل مظلوم! حقیقتاً مرغ پخته را هم به خنده وامی دارد ، چه رسد به انسانی که فرقش با همان زبان بسته ی نگون بختِ ، اندکی «تعقل» و حداقلی «تفکر» است! بله! همان گروه و سازمان هایی که اینک، بی پروا و آشکارا در پازل یک جریان سیاسی بازی می کنند، همان هایی که در واکنش به اعدام و زندانِ گاه، جانیان و قاچاقچیان ، پیراهن می درند و گلو پاره می کنند ، اینک این همه جنایات دهشتناک جانیان صهیونیست را نمی بینند! یا می بینند و دم برنمی آورند؟! می شنوند و خفقان می گیرند؟! هر چه باشد ، سیاست بازانی زبده اند و نیک می دانند اگر چنین صدای غریبی از حلقوم ضدانسانی اش برون شود ، حمایت های میلیارد دلاری هم قطع می شود! یا شاید اساساً فلسفه ی وجودی چنین سازمان هایی همین است! یک گوشه ای بنشینند و گاه، و فقط گاه، به حق سخنی بگویند و در مانده ی روزگار ، مهمل ببافند و یا سکوت کنند و مزدِ مزدوریِ خویش را طلب کنند!.. و چه نجس است پول و سرمایه ای که به جیب این سازمان ها می آید!

... و چه بیچاره اند و ترحم برانگیز، گروههایی که این روزها به بهانه ی مخالفت با حاکمیت ایران ، برای صهیونیست ها، سوت و کف می زنند و در به در، در پی فرصتی هستند تا ضمن برجسته سازی نقاط افتراق و اختلاف، گروه های مقاومت را محکوم کنند! چه ذلیلند این جماعت به ظاهر اهلیِ انسان نما! و چه خوب ، روی پلید و شیطانی خویش را آشکار کردند! شاید تنها خصیصه ی خوب این روزهای ننگین ، همین رو شدن حقایقیست که سالهاست پشت نقاب حق طلبی و مردم دوستی پنهان شده ! اینک اما، بازی و ادایی در کار نیست! به دست خود ، باطن زشت و خبیث منحوسشان را عیان کرده اند! رفتاری که پیشتر ، به لطایف الحیل هم «مکشوف» نمی شد ، امروز به خواست خود و خدای عزوجل، «هویدا» شده است!

چه مهوع است دولتی به نام آمریکا ، که پزش، و داعیه اش، و همه ی آنچه می نماید، یک چیز است ؛ «حمایت از حقوق بشر» و «مردم مظلوم» ! ، امروز اما، نه چونان پیشین با هزار بازی تو در تو و پیچیده ، بل آنچنان باز و آشکار و عیان ، نظاره گر است و در صف حامی ، در آن سازمان کذا که اسمش از قضا «سازمان ملل» است و در آن مجموعه که اتفاقاً نام «حقوق بشر» یدک می کشد ، در دفاع از اسرائیلِ، همان رژیمِ اینک هار شده و قلاده دریده، بیانیه می دهد که «حق آنان برای دفاع را به رسمیت می شماریم» و خفه می شوند وقتی می پرسند «آیا حق حمله و پاسخ انتقامی به فلسطینیان را که هیچ! حق زندگی پراسترس و مملو از گرسنگی را که نه! همین «حق تنفس نیم بند» را برای آن کودک بی خبر از بازی های کثیف شمایان ، به رسمیت می شناسید»؟! یا تنها «حق گریستن» را ، و «حق تنهایی» را ، و «حق وحشت» را ، و «حق مرگ و مردن» را برای این مظلومان، و «حق کشتن و قهقهه و سوت و کف کشیدن» را برای خود، به رسمیت می شناسید؟!


چه چندش آور است! واکنش دنیا به خبر کوتاه «مرگ سه جوانک» و خفقان آن ها در برابر «نسل کشی در غزه» ؛ تنها یک سو دیده می شود، راکت هایی که به شهرک های مملو از گندابِ متعفنِ صهیونیستی و منشاءِ فسادِ دنیا پرتاب می شود ، آن وسط چهار غاصب نظامی هم جان می دهند ، «دنیا» تکان می خورد! همان «جامعه جهانی» را می گویم! همه چیز منهدم می شود! گویی زلزله ای 10 ریشتری آمده ، تیتر یک رسانه ها می شود! که ای وای! صهیویسنت ها هم «مظلوم» می شوند!!! این سو اما ، دوربین هایشان را هم نمی آورند که چه کودکانی و چه مادرانی و چه پدرانی ، تکه تکه شده اند!

چه بویناک و لزج است ، تجمع یک گله  غاصبِ نفرت انگیز ، که گردِ یکدیگر آمده اند تا شهادت مظلوم ترین انسان های عصر را به تماشا بنشینند و گوش کنند، صدای انفجارهای خونبار را ، احیاناً تخمه و نقلی هم آن وسط نشخوار کنند و کف و سوت بکشند! یا به یکدیگر نشان دهند تکه ی بدن کودکی که در آسمان رها شده و خنده و قهقه ای مستانه سر دهند و...!


چه می توان گفت ، و با چه زبانی باید خواست ، که تا کجا این تعفن، این وصله ی مهوع به دنیا، می تواند ادامه یابد؟ آیا واژگان، جان مطلب را ادا می کنند؟ این قلاده پاره کردنِ وحوشِ اسرائیلی را چه می توان نام داد؟ کشتار؟! قتل عام؟! نسل کشی؟! بعید می دانم کلمه ای بتوان یافت یا آفرید تا تاریخ را نسبت به «روزگار فلسطینیان عصر ما» ، شیرفهم کرد.

آه خدایا ! صدایم را می شنوی؟ کی می رسد این جانیان و سفاکان بی بدیل دوران، این حرامیان سیاه دل، محو و رسوای عالم شوند؟ چه کسی می تواند آرزوی دیرباز مسلمانان و ملل آزاده را جامعه عمل پوشاند؟

شهر خالیست زعشان بود کزطرفی
مردی از خویش برون آید و کاری بکند؟
تصاویر زیر حاوی صحنه هایی آزاردهنده و هولناک است،
به افراد پایین 18 سال و کسانی که دارای بیماری های قلبی هستند
 توصیه می شود از تماشای آن خودداری کنند
:
و اینان نیز ، با دیدن چنین تصاویر هولناکی به نظاره نشسته، سوت و کف می زنند:

*
باز نشر :  www.safaa.tk
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


همه مطالب در این تارنما با ذکر منبع آورده می شودsafaa.tk


انتشار مطالب بدون ذکر منبع لینک دار* www.safaa.tk * شرعا و قانونا مجاز نیست.

http://s5.picofile.com/file/8125055300/safaa_tk_.jpg
کشتار+نسل+کشی+مردم+کودک+زن+بچه+نوزاد+غزه+لبنان+فلسطین قتل+عام+وحشی+دهشتناک+فاجعه+انسانی+عکس+تصویر
دهشتناک+توحش+مغول+عصر+نو+قرن+بیست و یکم+کرانه+باختری+آخرین+اخبار+مرز+توپخانه+راکت+موشک+بمب+تماشاگر+
بیننده+فرهنگ+مذهب+دین+داعش+طالبان+القاعده+نسل+کشی+سکوت+جوامع+جهان+دنیا+عرب+سازمان+ملل+تکه پاره+
جنازه+بدن+تن+قطعه+شکسته+عبری+یهود+خاخام+شهرک+نشین+صهیونیست+صداوسیما+پوشش+خبری+والپیپر+پوستر
کشتار+نسل+کشی+مردم+کودک+زن+بچه+نوزاد+غزه+لبنان+فلسطین قتل+عام+وحشی+دهشتناک+فاجعه+انسانی+عکس+تصویربرچسب ها: جنایت ، اسرائیل ، غزه ، کودک ، کشتار ، وحشیانه ، تصاویر عکس تصویر ،

علی عباسی
1395/02/29 19:19
لعنت خدا بر این صهیونیست ها ، نمی دونم چرا بعضی از کشورهای اسلامی این جنایات را می بینند و در عمل به این صهیونیست ها لعنت نمی فرستند؟ درود خدا بر ایران و ایرانی
1393/05/4 11:05
هیچ کدوم ازینایی که گفتی نیست. پسورد ایمیلم درسته و همین الان دوباره چکشون کردم. پسورد وبمم کاملا درسته و هزار بار تاحالا امتحان کردم. مرورگر رو هم پاک کرده بودم و دوباره امتحان کردم اما نشد.
هک رو شک دارم و اصلا هیچی هم درباره ش نمیدونم. یعنی اگه هک بشه چی میشه :( هیچکدوم از مطالب وب که تغییری نکرده خداروشکر.
راستی ایمیلمو واسه این برات گذاشته بودم که اگه دوست داری اینجا اسپم نخوره، اونجا جوابمو بدی.
پاسخ گلچین صفاسا تلگرام + اینستاگرام safasa_com@ : اوکی ... این نت داغون من رو اعصابه باور کن برای یه پست گاهی 5 ساعت جون می کنم !!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
* * ★❤★❤ انتشار مطالب فقط با ذکر منبع : گلچین صفاسا www.safasa.com مجاز است❤کپی از نوشته های شخصی من ممنوع ★ اینستاگرام گلچین صفاسا @safasa_com